MANNE uygulayıcısı olmak için…

MANNE programını uygulamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MANNE uygulaması kişisel uygulamaya uygun değildir. Bu nedenle bir kurumun (yerel yönetim, üniversite vb) başvurması gereklidir.

Programı uygulamak için materyalleri edinmeniz, bilgisayarları almanız ve MANNE yazılımını bilgisayarlara yüklemeniz gerekmektedir. Bunun yanında broşürler ve formların çoğaltılması gerekir. Bunları görmek için tıklayınız Uygulama sayfasına link

MANNE programı hakkında eğitici eğitimi düzenlemeniz gereklidir. Eğitici eğitimine kurumunuz tarafından seçilen psikolog, PDR veya sosyal hizmet uzmanları katılabilir. Eğitici eğitimi sadece Prof. Dr. Kültegin Ögel yönetimindeki MANNE merkez uzman ekibi tarafından verilmektedir. Eğitici eğitimi olmayan kişiler MANNE'yi uygulayamaz. Uygulama için programın geliştiricisi Prof. Dr. Kültegin Ögel'in izni gerekir. Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız

Program uygulanmaya başladıktan bir süre sonra süpervizyon eğitimi düzenlenmelidir, bu eğitim de merkez uzman ekip tarafından verilmektedir.

Dikkat!

Uygulamalarda standart materyalin kullanılması gerekmektedir. Bu materyal üstünde çalışmalar yapılmış, bir çok deneyim ve araştırma sonucunda geliştirilmiştir. Standart materyal üstünde bölgenin özelliklerine göre uyarlamalar yapılır. Ancak bu değişiklikler, merkez uzman ekibin izniyle olabilir.

Bu nedenle materyallerin hazırlanması ve çoğaltılması için önereceğimiz deneyimli firmalarla çalışmanız öneririz.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız